Efor Böcek İlaçlama

Bayrampaşa İlaçlama

bayrampaşa ilaçlama

Bayrampaşa ilçesi İstanbul ilinin Avrupa yakasında bulunur. 11 mahalleden ve yaklaşık 273 bin yerleşik nüfustan oluşan ilçemizdir. Bayrampaşa ilçesinin fabrika alanı olması nedeniyle iş çevresinden dolayı günlük nüfus akışı milyonu vurmaktadır.

Yaşam alanlarınızın sağlıklı ve huzurlu olması adına Efor İlaçlama Böcek Kontrol Hizmetleri firması olarak size Bayrampaşa ilçesinde Bayrampaşa Böcek İlaçlama firması olarak hizmet veriyoruz.

Sağlıklı ve rahat yaşam sürdürülebilmesi için çevrenizin temiz ve hijyenik olması gerekir. Bazen zararlı zararsız bin türlü böcekler meydana gelir. İster istemez müdahale edebilirsiniz ama bir türlü yok olup gitmezler. Siz müşterilerimizin rahatı ve sağlığı adına Bayrampaşa Böcek İlaçlama firması olarak yardımcı oluruz.

bayrampaşa

Adı, 18. yüzyılda Osmanlı zamanında yaşamış kasideci Nefi ile hatırlanır. Bayrampaşa aleyhine okunan kasideleri neticesinde Bayrampaşa tarafından darağacına gönderilmiştir.

Bayrampaşa böcek ilaçlama faaliyetleri: Altıntepsi, Beşyüzevler, Cevat paşa, Esenler, İsmet paşa, Kartal tepe, Koca tepe, Merkez, Murat Paşa, Orta Mahalle, Sağmalcılar, Terazi dere, Vatan, Yenidoğan, Yıldırım Mah. semtlerinde haşere, fare , böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Bayrampaşa genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, oryantal hamam böceği,çiyan, bit, pire,kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurusu, kırkayak, tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir. Beşiktaş ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest