Efor Böcek İlaçlama

Bakırköy İlaçlama

bakırköy ilaçlama

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ve  Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde en büyük alana sahip Bakırköy ilçesi sakinlerinin huzuru ve sağlığı için Bakırköy Böcek İlaçlama firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz.  Efor İlaçlama Böcek Kontrol Hizmetleri firması olarak size bu büyük ilçede sağlığınıza zarar verebilecek her türlü böcek, kene, sinek, kemirgenler gibi yaşayan zararlı canlıları tamamen imha etmek için varız. Böcek İlaçlamada en çok rastladığımız haşere grubu; hamam böceği, tahta kurusu, toplu alanlarda bit, pire, kalorifer böcekleri, bahçeli ve yeşillik alanı olan firmalarımızın isteğiyle ölümcül hastalığa sebep olan ve ismi sıkça duyulan kene ve türleri, her türlü fare, yine toplu olarak kullanılan tuvaletlerde görülen lağım fareleri ve görünen ya da görünmeyen diğer böcekler için ilaçlama yapıyoruz. İlaçlarımız ortamdaki istenmeyen haşerelerin cinsine göre kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yapılır.

bakırköy

Bakırköy genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, oryantal hamam böceği,hamam böceği, çiyan, bit, pire, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurusu, kırkayak, tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Bakırköy Böcek İlaçlama olarak işimizde bir numara olup siz değerli müşterilerimizin huzurlu ve sağlıklı bir ortamda yaşamınızı devam ettirmenizi dileriz. Bayrampaşa ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest