Efor Böcek İlaçlama

Bahçelievler İlaçlama

bahçelievler ilaçlama

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Bahçelievler İlçesi, Cumhuriyet, Çoban çeşme, Fevzi çakmak ve Hürriyet mahallelerinin Yenibosna bölgeleri, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirin evler, Yenibosna, Zafer ve Bahçelievler olmak üzere 11 mahalleden oluşmaktadır.

Efor İlaçlama Böcek Kontrol Hizmetleri firması olarak yaşadığı alanlarda gereksiz her türlüböceklere karşın hizmet verebilmek adına Bahçelievler Böcek İlaçlama olarak yardıma hazırız.Siz evinizden ya da bulunduğunuz ortamdan ayrılmadan böcek  ilaçlamayı ekibimiz yapabilmekte ve daha sonraki saatlerde yeniden yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Bahçelievler

İstenmeyen,rahatsızlık duyulan  her türlü böcek çeşitleri, hamam böceği, tahta kurusu, okullarda kreş ve yuvalarda sıkça görülen bit, pire, yine kaloriferli ortamda bulunan kalorifer böcekleri, bahçeli ev, piknik alanları yeşillik alanı olan ticari işletmeler isteğiyle ölümcül hastalığa sebep olan kene ve türleri, her türlü fareler ve kemirgenler ve ortamda görünen ya da görünmeyen diğer haşereler ve böcekler için ilaçlama yapabilmekteyiz. Efor İlaçlama olarak böceklerin durumuna göre kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yapabilir çoğalmalarının önüne geçeriz.

Bazı aileler hem maddi anlamda zorlanacaklarını düşünüp hem de eve yabancı insanların girmesini istemedikleri için kendileri böceklerle savaşmaya çalışır. Bu durum ilk başta size daha ekonomik gibi gelse de kullanılan ilaçların sağlığa etkisi pek düşünmez. İstenmeyen sonuçlar elde edilebilir kendinize veya ev halkına istemeden de olsa zarar verebilirsiniz. Bakırköy ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest