Efor Böcek İlaçlama

Bağcılar ilaçlama

bağcılar ilaçlama

Değerli müşterilerimizin sağlıklı ve huzurlu olarak yaşamaları için Efor İlaçlama Böcek Kontrol Hizmetleri firması olarak size bu kalabalık ilçede istenmeyen türlü böcek, kemirgenler için yardımcı olur. Hemen hemen İstanbul’un her semtine ayrı olarak hizmet vermek için kurulan Efor İlaçlamaartık Bağcılar Böcek İlaçlama firmasıyla size hizmet verebilmektedir. Bağcılar Böcek İlaçlama olarak; Apartman ilaçlama, Ev ilaçlama, Site ilaçlama, büyüklüğü ne olursa olsun ticari olarak işlemine devam eden firmalarda ilaçlama, kamu kurum ve kuruluşlarında ilaçlama yapabilmekteyiz.

bağcılar

Bağcılar böcek ilaçlama faaliyetleri: Bağlar, Barbaros, Çınar, Demirkapı, Fatih Mah., Güneşli Bağlar, Güneşli Eston Kirazlı evler, Güneşli Evren, Güneşli Hürriyet, Haznedar, İnönü, Kirazlı Demirkapı, Kirazlı Fevzi Çakmak, Kirazlı Yeni Mah., Kemalpaşa, Mahmut bey ,Piri reis, Merkez, Sancak tepe, Yavuz Selim, Yeni Bağcılar Fevzi Çakmak, Yeni Bağcılar K.Karabekir, Yenigün, Yıldıztepe semtlerinde haşere, kemirgen, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Bağcılar genelinde böcek ilaçlama servisi verdiğimiz böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, oryantal hamam böceği,çiyan, bit, pire, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak,tahta kurusu, , tespih böceği, güve, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir. Bahçelievler ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest