Avcılar ilaçlama

Adalar ilaçlama
30 Haziran 2017
bağcılar ilaçlama
Bağcılar ilaçlama
30 Haziran 2017

Avcılar ilaçlama

avcılar ilaçlama

avcılar ilaçlama

İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçemizdir. Büyüyen teknoloji ve sanayileşme sebebiyle her geçen gün nüfus giderek yükselmektedir. Nüfus artışı ve giderek kalabalıklaşan ilçede bir de istenmeyen misafirler bulunur. İşte bu misafirleriniz için Avcılar Böcek İlaçlama olarak yanınızda bulunmaktayız.

Evinizde, bahçenizde,çalışma yerinizde, fabrikada, okulda, kamu sektöründe nerede olurlarsa olsun istenmeyen her türlü  kemirgen ve böcekler için Efor Böcek ilaçlama Böcek Kontrol Hizmetleri firması olarak bizden bilgi ve yardım alabilir böceklerinizi yok edebilirsiniz.

Avcılar

Ne Tür Böceklerde İlaçlama Yapılabilir?

çok sık görülen; hamam böceği, tahta kurusu, bit, pire, özellikle son yıllarda artan,ismi duyulmaya başlayan ve ölümcül hastalığa sebep olan kene ve türleri, her türlü fareler ve bölgede görünen ya da görünmeyen diğer böcekler için Avcılar böcek ilaçlama takımı olarak ilaçlama yapabilmekteyiz. İlaçlarımız bölgede ki istenmeyen böceklerin durumuna göre kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yapılır.

Kullandığımız ilaçlar insan ve evcil hayvanlarınızın sağlığına herhangi bir zarar vermez. Evinizden ayrılmadan ziraatin teknolojiyle birlikte gelişmesiyle kısa sürede biten ilaçlamamız sırasında ekip arkadaşlarımızın yanında bulunabilir, bir iki saat içinde de evinizde yaşamınıza devam edebilirsiniz. Bağcılar ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Comments are closed.