Apartman İlaçlama – Efor Böcek İlaçlama
Bahçe İlaçlama Yöntemleri
Bahçe İlaçlama
20 Mart 2017
Site İlaçlama Yöntemi
Site İlaçlama
20 Mart 2017
Apartman İlaçlama Yöntemleri

İlaçlama Şirketi-Apartman İlaçlama


Apartman İlaçlama


İlaçlama hizmeti verdiğimiz alanlar fabrikalardan konutlara toplu yaşam alanlarından açık alan ilaçlamasına kadar çok geniş alandadır. Apartman ilaçlama insanların büyük ölçüde zaman geçirdiği evlerinin böceklerin istilasına karşı korunması ve ilaçlama ile mevcut haşerelerin bina içlerinden sökülüp atılması için olmazsa olmaz bir ilaçlama uygulamasıdır.
Bina ilaçlama öncesi insanların bina içinde haşerelere karşı mücadele için ilaçlama işlemi yapılacağından haberdar edilmesi hem yapılan ilaçlama işleminin daha sağlıklı olmasına hemde yaşlı ve çocukların yapılan ilaçlama işlemi sırasında olası ilaç etkilenmesine maruz kalmaması açısından oldukça önemlidir. Bazı böcek çeşitleri vardır ki kokusuz ilaçlama uygulaması ile yok edilemez bu nedenle kokulu ilaçları kullanılarak yapılması mecburi olup insanların uyarılması ve olası rahatsızlıkların önlenmesi şarttır. Apartman ilaçlama bilinçsiz şekilde yapılamaz ve burada ilaçlama yapan ekip apartman ilaçlamanın inceliklerini bilen deneyimli kişilerin hizmet verdiği bir servis olmalıdır.
Apartman ilaçlama insanların sağlığını korumak ve böceklerin zararlarını önlemek için yaptırılması gereken bir hizmet olup ilaçlama yapılacak konut ilaçlaması esnasında insanların güvenliğini sağlamalı insanlar uyarılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
Bina ilaçlama şekli kokusuz veya kokulu olabilir ancak ortak kullanım alanları ve kazan dairesi yada çatı arası için yapılan ilaçlama insanların giriş çıkışlarında ilacın etkisine maruz kalmamak için gerekli bilgilendirme ve tedbirler alınmalı böcek türüne göre apartman ilaçlaması yapılmalıdır. Apartman ilaçlama firmaları bina içlerinde ve bina etrafında üreyen böceklerin yok edilmesi için en etkili ilaçlama yöntemleri ile böceklerin kökünü kazımak için apartmanda önleyici ilaçlama yapmakta olup dış alanlarda böceklerin apartmana girmesini engellemek için bina dış duvarları ve bahçe ilaçlaması ile birlikte komple bina ilaçlama uygulaması yapmaktadır. Garantili ilaçlama için tüm bina iç ve dış alanları ile birlikte kaliteli haşere ilaçları kullanılarak yapılmalıdır.

Apartman ilaçlama
nasıl yapılır?Apartman ilaçlama
ne zaman yaptırılmalı?


Böceklerin tüm binayı sarıp daire içlerine girmeye başlaması ile ilaçlama yaptırmak pek doğru bir davranış olmayıp her sene düzenli olarak yılda en az bir defa böcek ilaçlama hizmeti alınmalıdır. Apartman ilaçlama zamanı genel olarak bahar ve yaz ayları olup en fazla ilaçlama uygulamaları bu dönemler içinde yapılmaktadır.
Ucuz haşere ilaçlama yapan ilaçlama ekipleri çoğu zaman binada böceklerin yok edilmesini pek ciddiye almadan sıradan haşere ilaçları ile apartman ilaçlama yapmaya çalışmakta bu ise böceklerin kısa sürede eskisinden daha yoğun olarak mekanı istila etmeye neden olabilmektedir. Profesyonel ilaçlama ancak bu konuda yetişmiş ekiplerin işi olup deneyim ve gerekli bilgilerden yoksun olanlar Bina ve site ilaçlaması için etkisiz ilaçlar kullanarak insanların istediğini yapmayıp ilaçlama yapıldıktan sonra bile böceklerin yeniden ortada görünmesine yol açmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir