Akrepler nasıl doğurur?

akrep sokması
Akrep sokması ve tedavisi
13 Temmuz 2017
fare ilaçlama
Farelerde sık sorulan sorular
13 Temmuz 2017

Akrepler nasıl doğurur?

akrepler nasıl doğurur

Efor akrep ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir ilaçlama sunuyor ve memnuniyet veriyoruz. İlaçlama durumunda evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır.

Akreplerin yumurtaları yumurtalıklarında gelişerek açılır ve yavrularını canlı olarak doğururlar.Dişi akrep yaklaşık 60 tane yavru doğurur.Yeni doğan akrep yavrularının ayaklarında tırnak yoktur vantuz vardır.Bu sayede annelerinin sırtına tırmanıp rahatlıkla tutunurlar.Akrep yavruları İlk deri değişimine kadar yaklaşık 20 gün hiçbir şey yemeyerek annelerinin sırtında barınırlar.

akrep

Akrep Nasıl Yok Edilir?


Akrepleri yok etmek,akrebin zehirli ve saldırgan bir canlı olması dolayısı ile çok zordur.Ferdi olarak yapılan mücadele sonuç vermeyeceği gibi tehlikede yaratabilir.Akrep ilaçlamasını mutlaka yasal ve profesyonel ilaçlama firmalarına yaptırmalısınız. akrep ilaçlama fiyatları hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Fareler de sık sorulan soruları biliyor musunuz?

Comments are closed.