toz böceği ilaçlama
Toz böceği ilaçlaması nasıl yapılır?
12 Temmuz 2017
akrep sokması
Akrep sokmasının tedavisi
12 Temmuz 2017

Akrep türleri

akrep ilaçlama

akrep ilaçlama

Sarı Akrep: Ülkemizde görülen en zehirli akreptir. İnsanı ya da hayvanı sokması durumunda, kısa sürede canlının ölümüne neden olabilmektedir. Ülkemizde Güney Doğu Anadolu bölgesinde sık görülmektedir.

Efor akrep ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir ilaçlama sunuyor ve memnuniyet veriyoruz. İlaçlama durumunda evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor sizleri böceklerden kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır.

akrep

Kara Akrep: Ülkemizde Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde çok sık görülen ve kapalı alanlarda yaşamaya eğilimli olan canlı türleridir. Bu nedenle evlerde sık görülür ve ciddi sorunlara yol açabilir. Ülkemizin Sarı Akrep’ten sonra en tehlikeli ikinci akrebi olan kara akrep, ölüme yol açabilecek denli tehlikeli olan bir canlı türüdür.

Mardin Akrebi: Ülkemizde Güneydoğu bölgesinde görülen bu akrep türü, ölümcül zehre sahip olmamakla birlikte, felç gibi durumlar ile kusma, bayılma, alerjik reaksiyon gibi etkilere yol açabilmektedir. Akrep sokmasının tedavisi nedir?

Comments are closed.