Akrep İlaçlama – Efor Böcek İlaçlama
Böcek ve Fare İlaçlama
Fare İlaçlama
28 Mart 2017
Böcek ve Pire İlaçlama
Pire İlaçlama
28 Mart 2017

Akrep İlaçlama

Böcek ve Akrep İlaçlama

Akrep İlaçlama

Böcek ve haşereler içinde bazı türler vardır insanların oldukça ürktüğü bunların başında akrepler gelir evde akrep görülmesi sonucu akrep ilaçlama yaptırmak için özellikle ev hanımları panik ve telaş içinde akrep ilaçlama firması aramaya başlar ve büyük olasılıkla ilk karşılarına çıkan siteden ilaçlama talebinde bulunarak bir an önce akreplerden kurtulmak için servis isterler. Akrepler tehlikeli ve çocuklar için çok riskli haşere türü olsalar bile akrep ilaçlama yaptırmak için araştırıp doğru bilgilere ulaşmadan bu işi en kalıcı ve çok kısa sürede sona erdirecek firmayı seçmek kolay olmayacağı için yapılan bu hata neticesinde evi akreplerden temizleyebilmek için 2 hatta 3 defa evde akrep ilaçlama yaptırmak zorunda kalınmaktadır.
ila Akrepler zor ölen zararlılar arasında olsalar bile kesinlikle yaptırılacak doğru ve profesyonel ilaçlama sonrasında tek seferde yok edilebilmektedir. İnsanların en çok mağdur olduğu şikayetler ilk ilaçlama sonrası akreplerin ölmemesi ve akrep ilaçlama için gelen firma arandığı zaman ikinci bir ilaçlama yaptırmanın şart olduğu söylenmesidir. Bazı ilaçlama servisleri böcek yumurtalarına haşere ilacı işlemez bir hafta sonra böcekler yumurtadan çıkar ikinci bir ilaçlama yaptırmak zorundasınız diyerek insanları daha baştan yanlış yönlendirip akrep ilaçlama yada başka haşere ilaçlaması sonrasında haksız kazanç peşinde koşarak insanları mağdur etmektedirler.

Akrep İlaçlama Nasıl Yapılmalıdır?

Böcek ve Akrep İlaçlama
Akreplerin yok edilmesi için etkili bir akrep ilaçlama yapılması gerekir sıradan basit böcek ilaçları ve sırt pompası ile yapılan akrep ilaçlaması evdeki akreplerin imha edilmesi için tam olarak yeterli olmaz. Akreplerin ani şekilde ortamdan yok edilip kısa sürede akreplerden kurtulmak için sisleme akrep ilaçlama yaptırmak ve bu ilaçlama için kokulu akrep ilaçları tercih etmek gerekir.
Kokusuz ilaçlar ile yapılan akrep ilaçlama sonrası ortalama bir hafta kadar bir sürede evdeki akrepler ilaçla temas sonucu ölmekte ilaçla temas etmeyen akrepler ise maalesef temas edinceye kadar ev içinde yaşamaya devam etmektedir. Akrep ilaçlama firmaları arasında bazıları diğer firmaları kötülemek ve yaptıkları işin yetersiz olduğunu müşteriler anlamasınlar diye kendi yöntemlerini ısrarla övmekte ve başkalarının yaptığı sağlıksız yada yanlış gibi insanları yanlış yönlendirerek mağdur olmalarına neden olmaktadırlar. Profesyonel akrep ilaçlama ekipleri her ne sebeple olursa olsun asla yanıltıcı bilgi veremez ve akrepler zor ölür tek ilaçlama yetmez akrebi öldürmek imkansız diyerek insanları 3 yada 4 defa akrep ilaçlama yaptırmaya ikna etmeye çalışanlar ile asla ilgilenmeyin ve bu zihniyetteki ilaçlamacılara itibar bile etmeyin.

Akrep İlaçlamada Akrep Yavruları Yok Olur Mu?

Böcek ve Akrep İlaçlama
Pek çok müşterimiz bizimle tanışmadan önce başka ekipler ile çalıştıklarında böceklerin yumurtalarına ilaç işlemez denilerek daha ilk başta birden fazla akrep ilaçlama ve böcek ilaçlama yaptırmanın şart olduğuna insanları ikna ederek defalarca konut ve evlerinde uygulama yaptırmalarına sebep olmuşlardır. Elbette bütün akrep ilaçlama şirketleri yada diğer haşereler için ilaçlama servisi veren ekipler böyle değildir ancak gördüğümüz pek çok kişinin bu yola baş vurarak tek seferde bitmesi hiç zor olmayan her çeşit haşere için en az iki ilaçlama yaptırtarak adeta insanları kandırıp para kazanma yarışına girmişler ve yaptıkları ilaçlama sonuç vermeyince de insanlara bahaneler öne sürerek mağdur etmişlerdir. Akrep ilaçlama hizmetimiz sonrası evde yaşayan akrepler tek seferde imha edilmekte ve akrep yumurtaları dahil tüm haşereler evden sökülüp atılmaktadır. Efor ilaçlama ekibi olarak tanıdığımız bazı firmalar dışında pek çok ilaçlama servisinin garantili akrep ilaçlama yapmak yerine ilk amacının para kazanmak olduğuna şahit olup bizim böyle bir yanlış yolu asla tasvip etmeyeceğimizi belirtmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir