Efor Böcek İlaçlama

Adalar ilaçlama

Efor böcek ilaçlama İstanbul’un sevilen yerleşim yerlerinden olan ve yazın gidip görmekten büyük zevk alınan Adalar ilçesinde 7/24 faaliyet gösterir. Her türlü böcekten kurtulmak için Efor ilaçlama hizmetinizdedir. Böceklerin insan hayatına girmesi pek zor değildir, fakat yok etmek ve onlardan kurtulmak bazen zor olabilir. Adalar böcek ilaçlama ilaçlanması gereken bölgeyi tam olarak belirler ve kesin sonuç çıkartmak için işinde profesyonel ekibiyle birlikte hareket ederek istenmeyen canlıları size ve eşyalarınızı zarar vermeden itinayla ilaçlama yapar.

Adalar ya da Prens Adaları, İstanbul’un gözde yerleşim  yerlerinden Büyük ada, Heybeli ada, Burgaz ada, Kınalı ada, Sedef adası, Sivri ada, Yassı ada, Kaşık Adası ve Tavşan Adası adlı 9 adadan oluşan ilçesine Adalar denir.

İstanbul Adaları’nın, özellikle Bizans döneminde saray mensuplarının çoğunun sürgün yerleri olduğu için buralara Prens Adaları diye de bilinirler.

İstanbul adalar

Adalar böcek ilaçlama faaliyetleri: Burgaz, Büyük ada, Cami, Dağ, Yalı, Heybeli ada, Karanfil, Kınalı ada, Kıyı, Maden, Merkez, Meşrutiyet, Nizam, Sedef Adası semtlerinde  fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız. Böcek ilaçlama servisimizden istediğiniz bilgi ve yardımı alabilir böceklerden kurtulabilirsiniz.

Adalar genelinde şimdiye kadar ilaçlama yaptığımız böcekler; Fare , hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, karafatma, oryantal hamam böceği,bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, tahta kurdu, tespih böceği, güve, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, mayt , kuş piresi vb. şeklinde sıralayabiliriz. Avcılar ilaçlama hakkında neler biliyorsunuz?

Pin It on Pinterest